Ceník revizí

Příklady cen /pouze informativní, bez DPH/:

Byt /3+1/ Do 1500,- Kč
Rodinný dům /5+2 – 2.NP/ Do 3000,- Kč
Větší objekt s mnoha rozvaděči a obvody Dle počtu rozváděčů a vybavení el. zařízení
Revize hromosvodů Cena za 1 zemní svod 400,-Kč do 10 svodů
Označení el. spotřebičů štítkem s číslem revize 15,-Kč / kus
Revize el. ručního nářadí a spotřebičů do 20 ks Paušálně 2000,-Kč vč. cesty 10km
Revize elektrického ručního nářadí a spotřebičů 39 – 99,- Kč za 1 kus podle množství
Kontrola el. ručního nářadí a spotřebičů 19 – 49,- Kč za 1 kus podle množství
Cestovné Ostrov a okolí /10km/ Nefakturujeme – je naší režií
Cestovné mimo Ostrov a okolí 8,- Kč/km

Nabízené služby jsou poskytovány za smluvní ceny, dle obtížnosti, rozsahu a objemu prací, PROTO berte tento ceník pouze jako informativní.
Jsme si vědomi, že můžete mít obavy, že Vám někdo jiný nabídne za požadované dílo nižší cenu a rychlejší provedení při vyšší kvalitě práce.

Abychom vás ale ujistili, že taková situace nenastane, provádíme hned tři opatření, která zaručují, že k tomu nemůže dojít:
1. Ze základní ceny Vám nabízíme smluvní slevu při dlouhodobé spolupráci cenu zaručujeme stejnou po dobu 2 let. Naše cena je vždy konečná a veškeré náklady navíc (doprava, stravné, drobný materiál , práce o víkendech) jsou hrazeny z naší režie. Neúčtujeme vícepráce. Předáme protokol se soupisem skutečně provedených prací.
2. Na díle můžeme začít pracovat ihned a můžeme dle vašeho přání pracovat i o víkendech nebo v noci.
3. Za kvalitu práce smluvně ručíme 2 až 5 let (dle druhu prací) nad rámec zákona a jsme pojištěni na případné škody až do výše 5.000.000 Kč.
Pokud vám jiný dodavatel nabízí nižší cenu, pomůžeme vám nabídky porovnat. Někteří dodavatelé totiž jakoby „omylem“ v nabídce zapomínají na některé položky a přestože je jejich cena na začátku na první pohled nižší, nakonec vám naúčtují mnohem více. Odborným srovnáním nabídek podobnému nepříjemnému překvapení zabráníte.